ORTEZA SZTYWNA LUB PÓŁSZTYWNA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO NA GOLEŃ I STOPĘ

125,00 zł

Łuska wykonana z termoplastycznego polipropylenu o wysokiej gęstości, dzięki czemu zachowuje sprężystość współgrającą z pracą ścięgna Achillesa. Łuska pozwala na grzbietowe zgięcie stopy, zatrzymuje natomiast stopę w położeniu neutralnym, zapobiega potknięciom na skutek opadania stopy.  

Opis: łuska wykonana z termoplastycznego polipropylenu o wysokiej gęstości, dzięki czemu zachowuje sprężystość współgrającą z pracą ścięgna Achillesa. Łuska pozwala na grzbietowe zgięcie stopy, zatrzymuje natomiast stopę w położeniu neutralnym, zapobiega potknięciom na skutek opadania stopy. Łuska może być w lekkim stopniu adaptowana przy użyciu nagrzewnicy. Do kompletu dołączona jest wyściółka i pasek (zapięcie micro-velcro) służący do mocowania łuski do podudzia. Elementy należy zmontować.

Zastosowanie:generalnie dla pacjentów w deficytem zgięcia grzbietowego stopy, Hemiplegia na tle udarów oraz porażenie wiotkie kończyny jako ich następstwo, skrócenie ścięgna Achillesa na skutek porażenia wiotkiego mięśni zginających grzbietowo stopę, porażenie nerwów stopy i podudzia.
Funkcja:łuska nie nadaje się do korekcji szpotawości lub koślawości pięty oraz porażeń spastycznych.
Pakowanie:D-prawa / I-lewa.
Dostępne (inne) modele:łuska zmontowana: TP2102M D/I.
Kolor:biały.
Wysokość:podana w tabeli rozmiarowej.

Akcesoria dodatkowe:wyściółka (KIT-TP2102) wewnętrznej części kołnierza łuski na opadającą stopę, taka sama jak w komplecie z łuską na opadającą stopę TP-2101 D/I. Rozmiary: S dla rozmiarów 1 i 2 oraz rozmiar L dla rozmiarów 3 i 4.

Akcesoria dodatkowe:taśma przytrzymująca stopę (PAD-TP2102). Rozmiar: uniwersalny.

Tabela - rozmiary:
ROZMIARML
Rozmiar buta (cm)37-39    39-41
Długość/wysokość łuski (cm)3234

Produkty powiązane