Valde- poduszka ortopedyczna Bekvämlighet B2

135,00 zł

Dostępność: Ten produkt nie jest już osiągalny

Bekvämlighet B2

B2 jest poduszką ortopedyczną o bardzo łagodnych dwustronnych wybrzuszeniach

Jest poduszką o łagodnie wykonanych wybrzuszeniach. Wykonana jest z najwyższej jakości pianki Memory Valde dzięki czemu układa się do szyi i głowy podczas snu.

Ponieważ nie posiada łuku na bark zalecana jest osobom śpiącym głównie na plecach. Brak łuku nie jest przeciwwskazaniem do spania na boku, dlatego osoby śpiące na nim również mogą ją użytkować. Poduszka posiada dwa wybrzuszenia o różnych wysokościach, oznacza to, iż można spać na każdym z nich w zależności od długości własnego barku, szyi oraz wymagań.

Dzięki dwóm wysokościom zalecana jest również młodzieży „rosnącej” od 10 roku życia w wersji z pianki Memory i o twardości miękkiej. Bekvämlighet jest dość popularną poduszką. Jej największymi atutami są bardzo łagodnie wykonane wybrzuszenia, które idealnie podpierają odcinek szyjny kręgosłupa. Odciąża bark podczas snu na boku, a śpiąc na plecach łagodnie unosi głowę. Jest to poduszka, która cieszy się popularnością jako tzw. pierwsza, kiedy zaczynamy spać na poduszkach ortopedycznych. 

Produkty powiązane