Inhalator kompresorowy LD-212C

145,00 zł

Dostępność: Ten produkt nie jest już osiągalny

Inhalator kompresorowy LD-212C – mały pomocnik dzieci

Na rosyjskim rynku pojawił się nowy model inhalatora kompresorowego LD-212C, o kompaktowym rozmiarze i o oryginalnym wyglądzie.

Obudowa urządzenia została zaprojektowana z myślą o najmłodszych (żółta obudowa z przyjaznym dla dzieci rysunkiem) w związku z czym proces inhalacji staje się przyjemny i wygodny.

Szczególną cechą inhalatora jest komplet trzech rozpylaczy, które pozwalają na uzyskiwanie różnych rozmiarów cząsteczek aerozolu, dzięki którym leczenie i wykorzystanie lekarstwa jest maksymalne. Dzięki specjalnej budowie każdego z rozpylaczy, preparaty lecznicze docierają do odpowiednich odcinków dróg oddechowych.

Niewątpliwie jedną z zalet inhalatora jest obniżony poziom szumu w czasie procesu inhalacji. 

Do rozszerzonego zestawu akcesoriów inhalatora wchodzą: trzy maseczki (dla dorosłych, dzieci, a także pomniejszona dla dzieci), dwa ustniki, dwie nasadki do inhalacji przez nos, rurka inhalacyjna o długości dwóch metrów, pięć filtrów.

Model LD-212C jest niezastąpionym pomocnikiem podczas leczenia chorób układu oddechowego u wielu użytkowników, zarówno w warunkach domowych, jak i klinicznych.

Produkty powiązane